Luxusná chata Šírava

Hlavné údaje

Cena ubytovania, osoba / noc
závisí od sezóny, dĺžky pobytu a počtu osôb
€ 25
Typ ubytovania:
Luxusná chata
Lokalita:
Hôrka / Lúč
Prevádzka :
celoročná
Kapacita :
10 lôžok

Popis zariadenia

Luxusné ubytovanie hotelového typu pre rodiny, ktoré vyhľadávajú vysoký štandard ubytovania, kľud a čistotu s polohou priamo na pláži. Pre hostí je k dispozícii vlastná VIP pláž s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Pre všetkých hostí je k dispozícii mini suchá kuchynka s mikrovlnou rúrou, mini drezom a rýchlovarnou kanvicou (bez varnej dosky) a pre bábätká  detská postieľka.

Možnosť doobiednania stravy (raňajky, polpenzia, plná penzia) v blízkom reštauračnom zariadení (150 m). 

A4 - Cena 100,-  EUR / NOC

Jeden 2- izbový apartmán pre 4 osoby s vlastným sociálnym zariadením, minibarom, Tv, bezplatné pripojenie na internet wi-fi a balkónom s výhľadom priamo na pláž. 

A2V - CENA 50 EUR / NOC

dvojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením a balkónom s výhľadom na vinice malebného kopca Senderov. V izbe je TV, minibar, bezplatné pripojenie na internet wi-fi.

 

A2S  -CENA 50 EUR / NOC

dvojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením a balkónom s prekrásnym výhľadom na Zemplínsku šíravu. V izbe je TV, minibar, bezplatné pripojenie na internet wi-fi.

 

 

Poloha: Priamo na pláži zemplínskej Šíravy v rekreačnej oblasti Slnečný lúč-  časť Hôrka. V blízkosti je prístav, amfiteáter-kino, tenisove kurty, detské ihrisko s preliezkami..........

Neďaleko je Vinianský hrad, Vinianské jazero, vinná pivnica Vinopa s možnosťou ochutnávky vín, kostolík Senderov, Termalpark Zemplínska šírava, plavby na lodi.........

Vybavenie a možnosti

  • Wi-Fi
  • Kuchynka
  • Chladnička
  • TV
  • Grillovací posed

Mapa

Kontaktné údaje priamo na majiteľa, zaručene najnižšia cena.