Chatová osada IDEÁL

Hlavné údaje

Cena ubytovania, osoba / noc
závisí od sezóny, dĺžky pobytu a počtu osôb
€ 10
Typ ubytovania:
Chatová osada
Lokalita:
Biela Hora
Prevádzka :
sezónna
Kapacita :
16 lôžok

Popis zariadenia

Chatová osada sa nachádza na Zemplínskej  Šírave v lokalite Biela Hora, nazývaná tiež Prímestská oblasť. Je vzdialená asi 5 km od mesta Michaloviec.

Chatová osada pozostáva z 3 chatiek v jednom rade. Pred chatkami v ich bezprostrednej blízkosti  sa nachádza bezplatné parkovisko pre auta, bufet, detské ihrisko a volejbalové ihrisko. Priamo pod bufetom je pláž a jazero. Vzdialenosť chatiek od pláži je asi 25m a od jazera je asi 50m. Areál chatovej osady poskytuje dostatok chládku, nakoľko v okolí sa nachádza množstvo stromov.

Chatky sú 4(5) posteľové. V samostatnej izbičke sú dve postele a v obývacej  časti je spálňový kút s poschodovou posteľou s masívu, v ktorej spodnej časti je veľká dvoj posteľ. V kuchynke je ľadnička s mrazničkou, mikrovlna rúra a  elektrická dvojplatnička. Kuchynka je kompletne vybavená riadom na varenie a stravovanie. V kúpeľni je WC a sprchovací kút. Chatky sú vybavené Smart TV s možnosťou prehrávania filmov z CD a USB. Súčasťou výbavy je internet  Wi-Fi. Terasy chatiek určené na relaxáciu  sú vybavené stolíkom, stoličkami a kreslami odkiaľ je priami výhľad do celého areálu, na pláž a jazero. Pred chatkami je altánok na sedenie a miesto na grilovanie.

V bufete je recepcia pre príjem ubytovaných a informačné miesto. Bufet poskytuje podľa požiadavky aj celodenné stravovanie.   

Vybavenie a možnosti

  • Wi-Fi
  • Kuchynka
  • Chladnička
  • TV
  • Zvieratká vítané
  • Detské ihrisko
  • Grillovací posed

Cenník a platobné podmienky

Podmienky rezervácie : 
Chatku je možné prenajať iba v celku od soboty do soboty na 7 - 14 - 21 dní. Nástup na pobyt je v sobotu od - 14.oo do 18.oo. 
Odchod z chatiek je v sobotu do - 10.oo hod. 

Prenájom je možný pre :
4 osoby - 40,00 Eur / noc
5 osoba - 8,00 Eur / noc

6 osoba prístelka 4,- Eur/ noc
deti do 5r. - zdarma
poplatok za psa - 2,00 Eur,

Platobné podmienky :
Rezervácia je realizovaná po uhradení 30% z ceny pobytu a to na účet OTP Banky. Pri uhradení zálohy uveďte svoje meno. 


Číslo účtu : (nr. konta) 496 0594/5200 OTP Banka

I B A N : SK67 5200 0000 0000 0496 0594

Mapa

Kontaktné údaje priamo na majiteľa, zaručene najnižšia cena.