Chata Vihorlat

Hlavné údaje

Cena ubytovania, osoba / noc
závisí od sezóny, dĺžky pobytu a počtu osôb
€ 10
Typ ubytovania:
Chata
Lokalita:
Kaluža
Prevádzka :
celoročná
Kapacita :
6 lôžok

Popis zariadenia

Chata VIHORLAT sa nachádza v stredisku Kaluža cca 600 metrov od vodnej plochy.

V stredisku Kaluža, v jej plážovej časti, je veľkoplošné vonkajšie kúpalisko a novopostavený THERMAL PARK Šírava, ktorý ponúka okrem termálnych vnútorných a vonkajších bazénov aj nové WELLNESS CENTRUM.

Na chate je možnosť internetového pripojenia prostredníctvom wifi siete.

Rekreačná dvojchata VIHORLAT ponúka ubytovanie v 1 apartmáne so samostatným vchodom. V apartmáne je možné ubytovať 4, 5 alebo až 6 osôb. Apartmán VIHORLAT leží v priamom susedstve chaty FÉNIX, čo umožňuje ideálne strávenie dovolenky viacerých rodín v kľudnom oddychovom priestore.

Ubytovanie : je situované ihneď na začiatku chatovej zástavby, preto ponúka ničím nerušený prekrásny výhľad na panorámu Zemplínskej šíravy, na jej centrálnu časť Kamenec - Kaluža. Priamo pri apartmánoch začína značkovaná turistická trasa na ďalšie vyhľadávané rekreačné stredisko - Vinianske jazero.

Ubytovacia kapacita : Apartmán pozostáva z dvoch dvojlôžkových spálni, obývacej miestnosti s kompletne zariadenou kuchyňou, chladničkou a s možnosťou ubytovania ďalších 2 osôb na rozťahovacom dvojlôžku. Súčasťou apartmánu TV a SAT., samostatné WC a sprcha. Dominantou je veľká terasa s vonkajším krbom a sedením. Ubytovať je možné 4, 5 alebo 6 osôb.

Vybavenie a možnosti

  • Wi-Fi
  • Kuchynka
  • Chladnička
  • TV
  • Zvieratká vítané
  • Detské ihrisko
  • Grillovací posed

Cenník a platobné podmienky

Cena ubytovania : 10 € / 1 osoba/ 1 noc

V cene je zahrnuté : ubytovanie, miestny obecný poplatok, spotreba el. energie, vody, posteľné prádlo, parkovanie.

V prípade záujmu je možné využívať internetové pripojenie za úhradu: jednorazová platba 7 €/ na celú dĺžku pobytu (bez ohľadu na počet klientov)

Mapa

Kontaktné údaje priamo na majiteľa, zaručene najnižšia cena.


Naše ubytovacie zariadenia